E-Posta :
Şifre :
Yeni Üyelik   Şifremi Unuttum
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HABERLER YETKİLİ BAYİLER YETKİLİ SERVİSLER İLETİŞİM
Bizden Haberler
HAKKIMIZDA
 
 

Hidea Deniz Motorları

 

Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Asya Pasifik ve Avustralya’da son yıllarda adından çok söz ettiren Hidea Motor kalitesi, fiyat avantajı ve satış sonrası hizmetiyle Türk müşterileriyle tanışıyor!

Hidea Motor, günümüzde “Çin malı kalitesizdir” imajını yıkmayı kendine ilke edinmiş bir markadır. Ve bunun için çok cesur, profesyonel ve akılcı adımlar atmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına en az üretim süreci kadar önem vermiş; çok kısa bir surede yüksek teknoloji kullanımı, sürekli inovasyon atağı, kalitenin her üründe aynı düzeyde korunması ve profesyonellik alanlarında Çin’in dışarı açılan öncü markalarından biri olmayı başarmıştır.

Hidea Motor’un çevreye duyarlı çalışma prensibi, yakıt tüketiminde cimri olduğu kadar performansta cömertliği ve kullanım rahatlığı, sahiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Hidea Motor mühendisleriyle koordineli çalışmalarımızla ve Damla Marin’in Çin’deki kalite kontrol acenteliğiyle; üretim öncesi, sırası ve sonrası sürekli kalite kontrol ve ilkeli satış sonrası hizmetlerimizde de sürekli yanınızda olacağız. Ve bu yüzden Damla Marin güvencesiyle siz Türk kullanıcılarına sunduğumuz Hidea motorlarının size uzun yıllar sorunsuz hizmet edeceğine olan inancımız sonsuz.

Hidea Motor’un en büyük avantajı ekonomik fiyat politikasını, kalite dizeyini asla düşürmeden sağlayabiliyor olmasıdır. Bu konuda en önemli hamlesini, üretim için gerekli hammaddelere yakın bir fabrika yerleşim planı sağlayarak, ihracat odaklı bir şirket kurulmasından dolayı devlet teşviklerinden yararlanarak, teknoloji-sanayi konularında da Japon ve Tayvan altyapısını kendine adapte ederek yapmıştır.

Damla Marin olarak siz müşterilerimize taahhüt ederiz ki; Hidea Motor çok uzun yıllar performansından ve kalitesinden ödün vermeden sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Bu konudaki kendimize güvenimizi ve satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizi, bakım, yedek parça, onarım ve diğer konularda her türlü bilgiyi pazarlama ekibimizden alabilirsiniz.

DAMLA MARİN ELEKTRONİK VE  DENİZCİLİK SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

1443 Sokak No: 3K Keremoğlu iş Merkezi 35110 Yenişehir  İZMİR

 

Tel       :  +90 232 449 34 34 pbx

FCT     :   +90 532 776 45 45

Fax      :  +90 232 449 64 44

e-mail   :  info@hidea.com.tr

 

 

 
2575 Sokak Yelki Sanayi Sitesi 3.Blok No:9-10 Güzelbahçe - İZMİR Tel : 0 232 449 34 34 pbx  Faks : 0 232 449 64 44